aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR – novinky! Byla vydána verze 1.4.3 jednotného výměnného formátu DTM pro odevzdání geodetických měření do DTM krajů. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Geoportálprostor pro vaše data

MAWIS vám dá supersílu pro práci s vašimi daty. Nabízí funkce pro jejich každodenní používání.

Počet dnes nově registrovaných uživatelů: 10.

Geoportál je cloudová mapová aplikace pro vizualizaci, publikaci, správu a sdílení geodat a souvisejících dokumentů.

Přehlednost. Geodata na jednom místě připravená pro práci ve 2D i 3D;

Čas a efektivita. Podpora pro denní řízení a rozhodování;

Vizualizace. Data a mapové podklady o územní v širších souvislostech;

Variabilita. Práce s vašimi i jinými daty – např. technické mapy, inženýrské sítě, pasporty majetku, katastr nemovitostí a další podkladová data.

Geoportál nabízí přehledné a jednoduché zobrazení a editaci geodat, která mohou být dostupná autorizovaným uživatelům, nebo publikována bez omezení pro veřejnost. To vše v online prostředí, kde jsou geodata vždy aktuální a ihned k dispozici.

Klíčové vlastnosti

  • Intuitivní a rychlá navigace v mapovém okně.
  • Fulltextové vyhledávání adres, parcel, nebo uživatelských dat.
  • Zobrazení různých tematických vrstev včetně legendy.
  • Možnost vložení příloh – fotografie, dokumenty atd.
  • Správa vašich dat DTM ČR a komunikace s IS DMVS.
  • Podpora vyjadřování k existenci sítí skrze MawisUtility.
  • Zobrazení 3D modelů a BIM staveb – vlastní 3D prohlížečka.
  • Přizpůsobení potřebám zákazníka – např. šablony pro tisk apod.

Více informací o službě Geoportál najdete v propagačním letáku.

Mawis už používá více než 11 tisíc uživatelů. Připojte se a spravujte data s lehkostí.

Jste připraveni na lepší geoportál?

MAWIS vám může pomáhat! Denně ho využívají správci technické infrastruktury. Přidejte se k nám a založte si svůj první projekt s lepším geoportálem.

Demo účet na 30 dní zdarma

Často kladené otázky

MAWIS jsme vytvořili pro jednoduchou, rychlou a efektivní práci s geodaty, která má ušetřit čas a peníze.

Co je MawisGeoportal a k čemu slouží? 

Geoportál je cloudová mapová aplikace pro vizualizaci, publikaci, správu a sdílení geodat a souvisejících dokumentů. Geoportál nabízí přehledné a jednoduché zobrazení a editaci geodat, která mohou být dostupná autorizovaným uživatelům, nebo publikována bez omezení pro veřejnost. To vše v online prostředí, kde jsou geodata vždy aktuální a ihned k dispozici.

Jakým způsobem může MawisGeoportal pomoci při správě infrastruktury? 

Geoportál usnadní sdílení dokumentace o majetku a sítích technické infrastruktury. Když tým využívá webovou mapovou aplikaci a sdílí aktuální dokumentaci, jeho spolupráce nad řešením provozních úkolů je efektivnější. Geoportál může kromě mapové dokumentace obsahovat i libovolné další elektronické dokumenty vážící se k jednotlivým prvkům.

Jaký typ podpory a služeb je k dispozici pro uživatele MawisGeoportalu? 

Geoportál je poskytován jako součást přístupu k širším službám společnosti Hrdlička. Specialisté na GIS a CAD data i geodeti jsou připraveni vám pomoci s přípravou dat na míru dle vašich potřeb, a i případná doměření v terénu.

Jaké jsou náklady a dostupné balíčky pro používání MawisGeoportalu?

Pro informaci o cenách a způsobech nasazení a spolupráce vyplňte poptávkový formulář nebo kontaktujte obchodního zástupce, který vám připraví nabídku na míru podle vašich potřeb. Cena Geoportálu se skládá z licenčního poplatku a ceny za nasazení datových vrstev, která je odvislá od typu evidence, formátu a rozsahu linií či ploch.

Jak mohu začít využívat MawisGeoportal pro správu infrastruktury ve své organizaci?

Okamžitě, už teď si můžete spustit demo aplikaci na 30 dní zdarma. Ukázkový projekt vám umožní si vyzkoušet, zda připravené evidence i samotný Geoportál mohou pomoci spravovat dokumentaci v rámci vaší organizace.

Podporuje MawisGeoportal komunikaci a sdílení dat DTM do IS DMVS? 

Geoportál je připraven na spolupráci s IS DMVS. Ukládá v sobě identifikátory objektů z DTM kraje a sleduje změny, aby mohl posloužit k aktualizačním importům změn dokumentace do IS DMVS ve výměnném formátu JVF DTM.

Poradím vám s MAWIS službami

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.