aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR – novinky! Byla vydána verze 1.4.3 jednotného výměnného formátu DTM pro odevzdání geodetických měření do DTM krajů. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Geoportál
inženýrské sítě

Vaše celá technická infrastruktura z více zdrojů bude díky Mawisu na jednom místě, bez složitých postupů, a za dodržení všech předpisů a vyhlášek. Mawis dá vaší infrastruktuře pořádek a přehled nad daty, a to včetně spolupráce v týmu.

Modul Inženýrské sítě.
Klíčové vlastnosti:

Technické výkresy a mapy podle platných předpisů a norem

Předpisů a norem pro technické výkresy a mapy existuje celá řada a vyznat se v nich je hodně náročné. Mawis podporuje tvorbu technických výkresů a map podle aktuálně platných předpisů a norem. Díky Mawisu se můžete plně soustředit na správu dat.

Libovolný počet vrstev, které můžete upravovat

Do Mawisu můžete kdykoliv přidávat další data. Můžete si vytvořit libovolný počet vrstev, které datům dají ještě větší přehled. Nahrávání dat je přitom jednoduché, rychlé a máte nad ním plnou kontrolu. Data můžete i doplňovat či opravovat, přičemž je zaznamenáno, kdo jakou opravu provedl. A pro ještě větší kontrolu si jednoduše definujete přístupová práva.

Podpora vyjadřování k existenci a průběhu sítí

Všechny žádosti o vyjádření k existenci sítí, které podali stavebníci skrze MawisUtility, vám zobrazíme v mapovém okně v kontextu vaší infrastruktury. Pokud stavebník podal žádost o vyjádření k existenci sítí jiným způsobem, tak si její přílohy ve formátech DGN či DWG můžete zobrazit v Geportálu jako vlastní vrstvu.

A spousta dalších skvělých funkcí

Jste připraveni na lepší geoportál?

MAWIS vám může pomáhat! Denně ho využívají správci technické infrastruktury. Přidejte se k nám a založte si svůj první projekt s lepším geoportálem.

Vyzkoušejte si demo na 30 dní

Poradím vám s MAWIS službami

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.