aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR se spouští 1. 7. 2024. Pomůžeme vám s přípravou dokumentace a nahráním vašich inženýrských sítí do DTM krajů. 👉

MawisGeoportal
Katastr nemovitostí

Využijte katastr na maximum. Ušetřete si práci. Pro stavební projekty, plánování výstavby, dohledávání údajů o majitelích, řešení majetkoprávních vztahů budete potřebovat nástroje, které vám usnadní práci s daty katastru nemovitostí. Mawis má všechny potřebné nástroje, které vám pomohou při práci s katastrem nemovitostí.

Pokročilé nástroje pro
práci s katastrem nemovitostí:

Plošné vyhledávání v datech katastru

Mawis Geoportál umožňuje prostorové hledání nad daty katastru nemovitostí. Výsledky následně zobrazí v seznamu i přímo v mapovém okně.

Prostorové hledání pracuje i s údaji z Registru územní identifikace, adres a nemovitostí (RÚIAN), takže je možné hledat i adresní místa pro území celé České republiky.

Přímé provázání s Nahlížení do KN

Ke každému pozemku a parcele katastru nemovitostí zobrazovanému v Mawis Geoportálu lze rozkliknout jejich detail. V okně se zobrazí základní sada informací, tj. katastrální území, číslo parcely, druh pozemku, výměra atd.

Pro zjištění vlastnických a dalších smluvních údajů včetně věcných břemen můžete z detailního okna Mawis Geoportálu přejít přímo do detailu v aplikaci Nahlížení do KN od ČÚZK.

Podpora importu dat katastru ve formátu VFK

Do Mawisu můžete importovat popisná a grafická data o nemovitostech (vlastnících) pomocí souborů v katastrálním formátu VFK. Zjednoduší to práci s katastrální mapou a zrychlí přístup k detailům o pozemcích, vlastnících a jiných právních vztazích.

Mawis Geoportál vždy přehledně zobrazuje informaci o datu, ke kterému jsou data katastru získaná z VFK souboru platná.

A spousta dalších skvělých funkcí

Jste připraveni na lepší geoportál?

MAWIS vám může pomáhat! Denně ho využívají správci technické infrastruktury. Přidejte se k nám a založte si svůj první projekt s lepším geoportálem.

Vyzkoušejte si demo na 30 dní

Poradím vám s MAWIS službami

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.