aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR se spouští 1. 7. 2024. Pomůžeme vám s přípravou dokumentace a nahráním vašich inženýrských sítí do DTM krajů. 👉

MawisGeoportal
Digitální technická mapa

Správné sdílení vašich dat s DTM ČR je klíčové pro prevenci před poškozením vaší infrastruktury. Bez aktualizace informací v DTM ČR totiž podle nového zákona hrozí, že náklady na opravu po poškození ponesete vy. Mawis vám zajistí, že vaše data o vaší infrastruktuře budete mít aktuální a vždy je jednoduše předáte do DTM ČR.

Modul Digitální technické mapy.
Klíčové vlastnosti:

Polohopis a sítě pod kontrolou a podle pravidel

Udržovat technické mapy aktuální, a navíc podle neustále se měnících předpisů je časově náročné. Mawis používá pro DTM ČR a další technické mapy vždy aktuální mapové klíče, takže všechny objekty v mapě budete mít podle současných pravidel.

Libovolný počet vrstev, které můžete upravovat

Do Mawisu můžete kdykoliv přidávat další data. Můžete si vytvořit libovolný počet vrstev, které datům dají ještě větší přehled. Nahrávání dat je přitom jednoduché, rychlé a máte nad ním plnou kontrolu. Data můžete i doplňovat či opravovat, přičemž je zaznamenáno, kdo jakou opravu provedl. A pro ještě větší kontrolu si jednoduše definujete přístupová práva.

Kontrola dat před exportem dat do krajských systémů DTM

Vyexportovat data DTM ČR podle současného předpisu pro Jednotný výměnný formát DTM je v Mawisu jednoduché jako když řeknete 1-2-3.

A spousta dalších skvělých funkcí

Jste připraveni na lepší geoportál?

MAWIS vám může pomáhat! Denně ho využívají správci technické infrastruktury. Přidejte se k nám a založte si svůj první projekt s lepším geoportálem.

Vyzkoušejte si demo na 30 dní

Poradím vám s MAWIS službami

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.