aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR se spouští 1. 7. 2024. Pomůžeme vám s přípravou dokumentace a nahráním vašich inženýrských sítí do DTM krajů. 👉

MawisUtility
Vyjádření na klíč

Vyjádření na klíč nejen k existenci sítí od správců technické infrastruktury zasažených stavbou.

Počet registrovaných uživatelů: 12362.

Vyjádření na klíč je služba, která vám umožní snadno a efektivně získat veškerá potřebná vyjádření k existenci sítí od subjektů vlastnících technickou infrastrukturu v oblasti vašeho plánovaného stavebního projektu.

Umíme za vás vyřešit vyjádření k vašemu projektu pro stupně řízení:

 • existence sítí,
 • předprojektová příprava,
 • stavební řízení,
 • územní řízení,
 • sloučené územní a stavební řízení,
 • aktualizace vyjádření s propadlou platností.

Jak to funguje?

Celý proces vyjádření na klíč se skládá z 5 kroků:

1. Cenová nabídka

Cena je individuální v závislosti na rozsahu práce. Pro správné nacenění potřebujeme znát hlavně územní rozsah stavby a důvod podání. Celý dotazník naleznete v dolní části stránky.

2. Data stavebníka

Pokračujeme doplněním identifikace stavebníka, investora, popisu projektu, druhu stavby a rozsahu místa územního určení v podobě výkresu v CAD formátu či zákresu do mapy.

3. Seznam správců

Na základě poskytnutých údajů zajistíme seznam správců technické infrastruktury pro dané území a to včetně komunikace s příslušným stavebním úřadem.

4. Odeslání žádostí

Naši pracovníci připraví žádosti o vyjádření a zajistí jejich odeslání všem relevantním správcům. Žádosti zasíláme všemi způsoby dle potřeby – datovou schránkou, poštou nebo e-mailem.

5. Získání vyjádření

Aktivně komunikujeme s každým správcem a zajistíme kompletní sběr vyjádření k existenci sítí. Pokud to subjekty umožňují, požádáme o vydání digitálních dat jejich sítí v dotčeném území ve formátu DGN či DWG.

6. Závěrečná zpráva

Po dokončení procesu vám předáme veškerou dokumentaci a připravíme kompletní zprávu, která shrnuje vyjádření všech místně příslušných správců TI. Zpráva obsahuje čísla vyjádření, platnosti, kontakty pro další komunikaci a případně digitální data.

Výhody služby

 • Bezstarostný proces: Nemusíte se starat o administrativní náročnost a komunikaci s jednotlivými subjekty.
 • Digitální formát: Zajistíme digitální data ve formátu DGN nebo DWG, což usnadní další práce s informacemi.
 • Zaměřeno na projekty: Každé vyjádření je přizpůsobeno specifikům vašeho projektu, abychom zajistili maximální relevanci.
 • Profesionalita: Pracujeme se správci sítí už více jak 20 let. Denně s nimi komunikujeme a spolupracujeme.
 • Snížení nákladů: Ušetřete mzdové náklady na administrativní činnosti týkající se vyjadřovaček.

V případě dotazů Vám ráda pomůže zákaznická podpora MAWIS služeb: +420 251 618 458.

Zákaznické centrum

Nevíte si rady? Zeptejte se našich odborníků.

Vyjádření na klíč – poptávka

Max. file size: 1 MB.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.