aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Tvorba smluv o věcných břemenech

Tvorba smluv, dokumentů a návrhů na vklad do katastru nemovitostí při inženýringu staveb.

Přístup do aplikace
Tvorba smluv

Informace o aplikaci

MawisContract zrychlí a zlevní uzavírání smluv s vlastníky nemovitostí. Automatizuje generování správných textů do smluv o věcných břemenech a podporuje práci s daty katastru nemovitostí, čímž eliminuje možné chyby.

Digitální evidence

Už žádné hory papírů ani Excel sešity s tabulkami.

Katastrální data

Podpora práce a analýzy dat z katastru nemovitostí.

Smlouvy na klik

Generování všech smluv a dokumentů k vaší stavbě.

Návrhy na vklad

Předvyplnění návrhů na vklad do katastru nemovitostí.

Klíčové funkce aplikace:
MAWIS Contract za vás vyřeší

Pokročilou logiku tvorby smluv

Podporuje práci se šablonami smluv dle zadaných pravidel a podmínek včetně jejich naplnění oprávněnými subjekty. Logicky plní texty podle typu subjektu či daňové povinnosti a vypočítává výše náhrad předem definovanými vzorci.

Evidenci více staveb najednou

Jednoduše založíte a evidujete všechny vaše stavby. Aplikace umožňuje opakované používání sady vzorů = smlouva s logikou, příloha smlouvy a návrh na vklad do katastru nemovitostí na dalších a dalších stavbách.

Propojení s katastrem nemovitostí

Zpřístupňuje katastrální data o parcelách a vlastnících ze souboru GP VBř. Podporuje editaci záznamů věcných břemen, listů vlastnictví, vlastníků a smluv. Výhodou je možnost porovnání dat vůči aktuálnímu stavu parcel v RÚIAN.

Získání informací z geometrických plánů

Aplikace umožňuje přímé vložení dat z tabulky délek a ploch. Získanými informacemi dokáže doplnit stávající data věcných břemen. Navíc umí také automaticky převzít údaje z elektronických podpisů PDF souborů GP VBř.

Vygenerování smluv a dokumentů

Dle připravených vstupních dat aplikace vygeneruje smlouvy s přílohami a zpřístupní je ke stažení ve formátu Word. Výsledné dokumenty může uživatel editovat. Nalezne-li nějakou chybu, generování lze libovolněkrát opakovat.

Vytvoření návrhů na vklad do katastru

ContractSupport je propojen dálkovým přístupem s aplikací ČÚZK “Návrh na vklad práva do katastru nemovitostí”. Jedním kliknutím elektronicky přenese údaje ze smluv do formuláře návrhu na vklad do katastru nemovitostí.

Výhody služby

Smlouvy, dokumenty a návrhy na vklad do katastru lusknutím prstu.

  • Digitální evidence – Už žádné hory papírů ani Excel sešity s tabulkami.
  • Katastrální data – Podpora práce a analýzy dat z katastru nemovitostí.
  • Smlouvy na klik – Generování všech smluv a dokumentů k Vaší stavbě.
  • Návrhy na vklad – Předvyplnění návrhů na vklad do katastru nemovitostí.

V případě dotazů Vám ráda pomůže zákaznická podpora MAWIS +420 251 618 458.

Naši spokojení zákazníci

Kdo již aplikaci využívá a je s tím neuvěřitelně spokojený a nadšený.

Telekomunikační služby a drážní infrastruktura

Významný poskytovatel internetových, datových a hlasových služeb včetně služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických a telekomunikačních infrastruktur.

Komplexní služby v oblasti projektování

Profesionálové věnující se projekční činnosti v oboru distribučních i průmyslových energetických sítí, soustav veřejného osvětlení a sdělovacích optických sítí.

Spolehliví partneři pro elektro a stavební řešení

Specialisté na výstavbu a údržbu distribučních sítí NN a VN do 35 KV. Elektro instalace a údržba v průmyslových objektech a rodinných domech.

Ladislav Bláha

odborný konzultant služeb portálu MAWIS

Napište mi Láďa

This field is for validation purposes and should be left unchanged.