aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkeryoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

Vážení uživatelé, z provozních důvodů dojde 22. 9. 2023 od 16:00 k odstávce portálu MAWIS včetně všech aplikací. Spuštění aplikací předpokládáme 23. 9. 2023 v 9:00. Omlouváme se za případné komplikace. Tým služeb MAWIS

Životní situace

Stavební povolení

Před tím než vám stavební úřad vydá stavební povolení, budete potřebovat vyjádření k existenci sítí. Přes naši službu můžete vyjádření poptat pro území celé republiky.

Hledání v katastru

Hledání v katastru je dobré pro identifikaci vlastníků pro majetkoprávní vyrovnání, či plánování a územní rozvoj. Využívejte naše pokročilé hromadné vyhledávání v katastru nemovitostí.

Dokumentace stavby

Ve všech fázích výstavby je potřeba dokumentovat stavbu a její vývoj. 3D dokumentace stavby umožňuje snadno a rychle sledovat výstavbu a její náklady.

Další MAWIS produkty