aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Životní situace

Stavební povolení

Před tím než vám stavební úřad vydá stavební povolení, budete potřebovat vyjádření k existenci sítí. Přes naši službu můžete vyjádření poptat pro území celé republiky.

Hledání v katastru

Hledání v katastru je dobré pro identifikaci vlastníků pro majetkoprávní vyrovnání, či plánování a územní rozvoj. Využívejte naše pokročilé hromadné vyhledávání v katastru nemovitostí.

Dokumentace stavby

Ve všech fázích výstavby je potřeba dokumentovat stavbu a její vývoj. 3D dokumentace stavby umožňuje snadno a rychle sledovat výstavbu a její náklady.

Další MAWIS produkty