aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací

Statistika obsahu CAD výkresů

Vygenerujeme statistiku obsahu CAD výkresu ve formě Excel tabulky s informacemi o objektech (typ prvku, barva, tloušťka, styl, font, buňka) a statistiku (počet prvků, součet délek 2D, součet délek 3D a součet ploch). Podporované formáty jsou DGN V8 a DWG/DXF.

Nástroj provede analýzu vstupů v DGN/DWG/DXF. Vygeneruje Excel soubor se statistikou obsahu CAD výkresu s informacemi o objektech (typ prvku, barva, tloušťka, styl, font, buňka) a statistikou (počet prvků, součet délek 2D, součet délek 3D a součet ploch).

Statistika obsahu CAD výkresu je nástroj pro projektanty a pracovníky s velkým množstvím dat v DGN/DWG/DXF výkresech, kteří by chtěli mít výpis všech prvků se statistikou délek a ploch.

Vstupní data – jak mají vypadat

Nástroj pracuje s kompletním obsahem vstupních dat v povolených formátech DGN V8DWG a DXF. Ponechte ve výkresech pouze prvky, pro které chcete provést statistiku obsahu CAD výkresu.

Výstupní data – co vlastně získám

Nástroj pracuje s kompletním obsahem vstupních dat v povolených formátech DGN V8

Tabulky v Excelu

  • Statistika obsahu výkresu s informacemi o objektech a výpočetní statistikou délek a ploch.

Report v Text

  • Sumarizace analýzy s informacemi o načtených prvcích ve vstupním výkresu.

30 denní demo

Vyplňte formulář a my vám zašleme přístup na 30 dní ZDARMA, abyste si mohli geomatické nástroje vyzkoušet.

MawisTools – 30 denní demo

This field is for validation purposes and should be left unchanged.