Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Ve spolupráci s agenturou CzechTrade byla představena na několika mezinárodních veletrzích. Z loňského roku můžeme zmínit především UK Construction Week, který se konal na podzim 2021 na výstavišti NEC v anglickém Birminghamu. Letos se služba MawisPhoto objevila hned v únoru na akci Budma 2022 v polské Poznani. A plánujeme další společné projekty s touto agenturou, protože CzechTrade pomáhá podporovat export pod ministerstvem průmyslu a obchodu a podporuje aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

I přes nepříznivé podmínky v souvislosti s covidem-19 poslední dva roky nezahálíme a využíváme moderní technologie, abychom mohli našim potenciálním zákazníkům co nejlépe vysvětlit přínosy služby MawisPhoto: pořádáme webináře, on-line školení a přes naše již existující partnery realizujeme pilotní projekty například v Německu, v Maďarsku, na Slovensku i na Ukrajině.

Přečtěte si naše další články