aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací
Zpět na všechny články
MawisUtility

Změny u správců sítí v roce 2021

Správce Čeps a.s. od 1. 1. 2021 mění způsob podávání žádostí o vyjádření k plánované výstavbě a spouští vlastní elektronickou podatelnu.

Správce Čeps a.s. od 1. 1. 2021 mění způsob podávání žádostí o vyjádření k plánované výstavbě a spouští vlastní elektronickou podatelnu. Pro uživatele MawisUtility se nic nemění a žádosti podané službou budou nadále předávány elektronicky a jejich příjem skrze naši službu je tedy beze změny.

Subjekt E.ON Distribuce, a.s. se od 1. 1. 2021 přejmenuje na EG.D, a.s.V návaznosti na tyto změny nebude v prvním týdnu nového roku z technických důvodů E.ON vydávat vyjádření. Žádosti bude možné vytvořit, ale subjektu se předají až po opětovném spuštění (předpokládáme od 6. 1. 2021).

Tým služeb MAWIS

Více podobných článků

Ukázat více