aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

Vážení uživatelé, z provozních důvodů dojde dne 8. 12. od 16:00 do 9. 12. k odstávce portálu MAWIS včetně všech aplikací. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Tým služeb MAWIS

Zpět na všechny články
MawisUtility

Za duben vracíme kredity!

Vzhledem k těžké situaci, která nás v posledních dnech ovládla jak v osobních tak i v pracovních životech, jsme se rozhodli, že Vás potěšíme.

Milí zákazníci,

vzhledem k těžké situaci, která nás v posledních dnech ovládla jak v osobních tak i v pracovních životech, jsme se rozhodli, že Vás potěšíme.
Jaký jiný den, než na 1. května, kdy je lásky čas, všem uživatelům služby MawisUtility vrátíme všechny kredity, které za celý měsíc duben využili. Jako jedinou podmínkou, pro vrácení kreditů, je mít do téhož dne platnou licenci.

Doufáme, že tento restart bude jen začátkem, a brzy se už všichni vrhneme do plného pracovního nasazení.
Děkujeme Vám za Vaši podporu a těšíme se na další budoucí spolupráci.

Společnost HRDLIČKA a tým MAWIS – portál profesionálního stavebníka

Více podobných článků

Ukázat více