aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Digitální technická mapa ČR se spouští 1. 7. 2024. Pomůžeme vám s přípravou dokumentace a nahráním vašich inženýrských sítí do DTM krajů. 👉

Zpět na všechny články
MawisUtility

Technologie hl. města Prahy - změna způsobu zasílání žádostí

Chtěli bychom Vás informovat o změně způsobu zasílání žádostí správci Technologie hl. města Prahy (THMP) přes službu MawisUtility.

Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás informovat o změně způsobu zasílání žádostí správci Technologie hl. města Prahy (THMP) přes službu MawisUtility.
Do doby, než bude se subjektem vytvořeno rozhraní, je nastaveno podání žádosti osobně. V doplňkových informacích máte ovšem uveden odkaz na vyjadřovací portál THMP, kde lze žádost podat elektronicky. Omlouváme se za komplikace. Doufáme, že se nám rozhraní podaří zprovoznit v co nejkratší možné době.

Vaše zákaznické centrum

Více podobných článků

Ukázat více