aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací
Zpět na všechny články
MawisContract

Nová aplikace MawisContract

Spouštíme novou knihovnu MAWIS geomatických nástrojů. První dostupnou funkcí je Vyhledávání dotčených parcel katastru nemovitostí.

Smlouvy, dokumenty a návrhy na vklad do katastru nemovitostí lusknutím prstu.

MawisContract zjednodušuje tvorbu smluv, dokumentů a návrhů na vklad do katastru nemovitostí při inženýringu staveb a majetkoprávním vypořádání týkající se věcných břemen.

Aplikace zrychlí a zlevní uzavírání smluv s vlastníky nemovitostí. Automatizuje generování správných textů do smluv o věcných břemenech a podporuje práci s daty katastru nemovitostí, čímž eliminuje možné chyby.

Mezi klíčové funkce aplikace patří:
• Pokročilá logika tvorby smluv
• Evidence více staveb najednou
• Propojení s katastrem nemovitostí
• Získávání informací z geometrických plánů
• Vygenerování smluv a dokumentů
• Vytvoření návrhů na vklad do katastru

Službu naleznete na webových stránkách https://mawis.eu/produkty/mawiscontract/. Pokud Vás aplikace zaujala, neváhejte se na nás obrátit.

Tým služeb MAWIS

Další podobné články

Ukázat více