aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací
Zpět na všechny články
MawisUtility

MawisUtility - redesign aplikace v plném proudu

Chceme, aby naše služba MawisUtility reflektovala nové trendy a odpovídala současnému komfortu uživatelů on-line služeb, a proto aktuálně pracujeme na celkové úpravě stávající aplikace pro podávání žádostí.

Chceme, aby naše služba MawisUtility reflektovala nové trendy a odpovídala současnému komfortu uživatelů on-line služeb, a proto aktuálně pracujeme na celkové úpravě stávající aplikace pro podávání žádostí.

V předešlých letech jsme se zaměřili na vývoj rozhraní (propojení) se správci a přístupy do služby přes kraje. Z důvodu časové náročnosti přípravy těchto prací neproběhla zatím celková úprava aplikace, která je sama náročným procesem, a proto jsme se na ni rozhodli primárně zaměřit v letošním roce.

„Plánované změny spočívají nejen v úpravě designu aplikace, ale také v přidání dalších funkcionalit, které přinesou nové možnosti při užívání aplikace. Nově bude také možný on-line nákup i prodloužení užívání služby, čímž se výrazně zkrátí proces nákupu služby. Uživatelé budou mít na výběr z několika různých druhů nabídek služby MawisUtility tak, aby co nejlépe vyhovovala jejich potřebám a frekvenci užívání služby. Samozřejmostí bude i responzivní design, díky kterému bude možné používat aplikaci pohodlně na různých zařízeních,“ upřesňuje Ing. Vladimír Lhoták, technický ředitel společnosti HRDLIČKA (provozovatel služby MawisUtility).

Inspirací pro úpravy nám byly především podněty a připomínky od uživatelů, které jsou pro nás důležité. Proto budou v rámci nové služby MawisUtility zapracovány níže uvedené funkcionality:

  • On-line registrace uživatele a on-line nákup služby
  • Možnost využívat službu ve více úrovních, rozlišených dle pokročilosti funkcí
  • Nové mapové okno
  • Kontrola adresních míst
  • Načítání údajů dle IČO
  • Import (upload) polygonu zájmového území

Věříme, že úpravy, na kterých právě pracujeme, přinesou zvýšení pohodlí našich zákazníků a lepší přehlednost a orientaci v jednotlivých polích aplikace. Budeme rádi i za případné další náměty a připomínky ke službě MawisUtility.

Více podobných článků

Ukázat více