aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací
Zpět na všechny články
MawisPhoto

MawisPhoto se představuje také v zahraničí

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Naše služba MawisPhoto, která umožňuje pomocí mobilního telefonu vést moderní způsob dokumentace ve 3D, zaujala nejen tuzemské zákazníky, ale i zahraniční.

Ve spolupráci s agenturou CzechTrade byla představena na několika mezinárodních veletrzích. Z loňského roku můžeme zmínit především UK Construction Week, který se konal na podzim 2021 na výstavišti NEC v anglickém Birminghamu. Letos se služba MawisPhoto objevila hned v únoru na akci Budma 2022 v polské Poznani. A plánujeme další společné projekty s touto agenturou, protože CzechTrade pomáhá podporovat export pod ministerstvem průmyslu a obchodu a podporuje aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

I přes nepříznivé podmínky v souvislosti s covidem-19 poslední dva roky nezahálíme a využíváme moderní technologie, abychom mohli našim potenciálním zákazníkům co nejlépe vysvětlit přínosy služby MawisPhoto: pořádáme webináře, on-line školení a přes naše již existující partnery realizujeme pilotní projekty například v Německu, v Maďarsku, na Slovensku i na Ukrajině.

Další podobné články

Ukázat více