aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinklinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantiregcountsearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby

💬 Nahrávání vlastních dat do projektu Geoportálu. Jak nahrát svoje či cizí data do projektu? Existují tři způsoby jak na to. Pojďme si je představit. Článek si můžete přečíst zde 👉

Více informací
Zpět na všechny články
MawisGeoportal

MawisGeoportal – nová mapová aplikace

Geoportál je nová cloudová mapová aplikace pro vizualizaci, publikaci, správu a sdílení geodat a souvisejících dokumentů.

S radostí představujeme naši nejnovější službu, která promění způsob, jakým pracujete s geodaty a souvisejícími dokumenty.

Geoportál představuje revoluční cloudovou mapovou aplikaci, která transformuje způsob, jakým pracujete s geodaty a souvisejícími dokumenty. Naše aplikace je navržena tak, aby vám poskytla nejen vizualizaci, ale také publikaci, správu a sdílení geodat s nepřekonatelnou jednoduchostí a efektivitou. Díky Geoportálu ušetříte hodiny práce a zvýšíte produktivitu vašeho týmu.

S nejnovější verzí Geoportálu získáte přístup k pokročilým funkcím, které zjednodušují správu dat a umožňují jejich snadné sdílení mezi kolegy a partnery. Naše webová aplikace zajišťuje bleskově rychlý přístup a vizualizaci dat přímo ve vašem internetovém prohlížeči, bez nutnosti instalovat jakékoli speciální software. Projektová nastavení, jako jsou zobrazené vrstvy nebo vzhled prvků, můžete jednoduše sdílet s ostatními pomocí generovaného odkazu.

Geoportál je navržen s ohledem na flexibilitu. Umožňuje nastavit rozdílná práva a přístupy pro různé uživatele nebo skupiny, což zajišťuje, že data mohou být sdílena s veřejností bez potřeby přihlášení, zatímco správci dat mají k dispozici rozšířené funkce pro komplexní práci s daty. Editace dat, geolokace nebo propojení s katastrem nemovitostí jsou jen některé z pokročilých nástrojů, které Geoportál nabízí.

Navíc, nový Geoportál posouvá možnosti sdílení a spolupráce na zcela novou úroveň, s funkcemi jako je propojení se službou Vyjádření k existenci sítí. Díky tomu mají správci infrastruktury informace potřebné pro efektivní rozhodování přímo na dosah ruky. A co víc, v budoucích aktualizacích plánujeme rozšíření funkcí, včetně sdílení výřezů dat v CAD formátu.

V Geoportálu také nezapomínáme na individualitu vašich potřeb. Jsme připraveni nabídnout vám na míru šité řešení a nástroje, které dokonale odpovídají specifikacím vašeho projektu. Naše služby zahrnují nejen přípravu dat, ale i jejich následnou správu, díky čemuž vám Geoportál usnadní život a umožní vám soustředit se na to, co je opravdu důležité.

Speciální nabídka pro nové klienty!

Nezůstávejte pozadu a připojte se k revoluci v oblasti geodat s Geoportálem od MAWIS! Pro více informací navštivte naše webové stránky a objevte, jak Geoportál může usnadnit vaši práci již dnes!

Těšíme se na spolupráci.

Více podobných článků

Ukázat více