aktuality_do_mailuarrow-backarrow-bottomauthorbasketbezbarierove_mestoblockquotebtn-arrow-backbtn-arrowcalendarcheckcheckedclosedigitalni_evidencedopravni_znaceniemailfacebookfaqfb-circlefooter-imghousehrbitovinfointuitivni_ovladanikatastralni_datalarge-arrow-bottomlinkedin-sidebarlinkedinlist-arrowlockloginmapamistni_komunikacemobiliar_obcemobilni_aplikacemodul_DTMmunicipalitynastaveni_roli_a_spolupracenavrhy_na_vkladnewsletterochrana_obyvatelodeslaniphonepozemkove_upravypresnostprojektantisearchservice1service2service3service4silne_zabezpeceni_a_dostupnostsmlouvy_na_klikspoluprace_nad_dokumentacispravcistavebnicisubjektysupporttechnicka_infrastrukturatriangle-bottomtrideny_odpadtwitterutilityuzemni_planverejne_osvetleniwebova_aplikaceworkerxingyoutubezadatelzelenzivotni_cyklus_stavbyzivotni_situacezrychleni_vystavby
Zpět na všechny články
MawisUtility

ČEZ nově elektronicky!

Intenzivně pracujeme na rozšiřování seznamu správců, kterým můžete pomocí služby MawisUtility odeslat žádost elektronicky.

Vážení zákazníci,

intenzivně pracujeme na rozšiřování seznamu správců, kterým můžete pomocí služby MawisUtility odeslat žádost elektronicky. Proto Vám s radostí sdělujeme, že v pátek 13. 12. 2019 bylo spuštěno rozhraní mezi naší hromadnou podatelnou a Skupinou ČEZ. Do skupiny patří ČEZ Distribuce, a. s., ČEZ ICT Services, a. s. a Telco Pro Services, a. s.

Více podobných článků

Ukázat více